Балаклійська ДЮСШ і Донецька громада отримали відзнаки Управління у справах молоді та спорту ХОВА
09 квітня, 2024 у 14:08 | 302 | Редактор: Леся Дашко
![Фото: Балаклійська МВА (telegram) Балаклійська ДЮСШ і Донецька громада отримали відзнаки Управління у справах молоді та спорту ХОВА на порталі Gromada Group](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/09_04_24/6614f9a7124bf.jpg)
Фото: Балаклійська МВА (telegram)
8 квітня у Харкові на засіданні колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації підвели підсумки діяльності міських, селищних, сільських територіальних громад з розвитку фізичної культури та спорту за 2023 рік.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз