Балаклійська громада – учасниця пілотного проєкту ООН
10 жовтня, 2023 у 15:25 | 237 | Редактор: Леся Дашко
![Фото: ХОВА На робочій зустрічі заступниці начальника ХОВА Віти Ковальської та представників Міжнародної організації з міграції досягнуто згоди щодо участі Балаклійської громади у проєкті, який передбачає значну підтримку і допомогу для відновлення зруйнованих об'єктів, розмінування тощо.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/10_10_23/65254a65e116b.jpg)
Фото: ХОВА
На робочій зустрічі заступниці начальника ХОВА Віти Ковальської та представників Міжнародної організації з міграції досягнуто згоди щодо участі Балаклійської громади у проєкті, який передбачає значну підтримку і допомогу для відновлення зруйнованих об'єктів, розмінування тощо.
Ще декілька актуальних новин на зараз