З Міжнародною організацією з міграції співпрацює Балаклійська громада
14 грудня, 2023 у 14:32 | 530 | Редактор: Леся Дашко
![Фото: Балклійська МВА Делегація Балаклійщини взяла участь у регіональному формі, що відбувся 12 грудня 2023 року у Харкові у рамках проєкту «Людський вимір. Інклюзивні дані для стабільності та розвитку», що реалізується Міжнародною організацією з міграції за підтримки уряду Канади.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/14_12_23/657af7fa841dd.png)
Фото: Балклійська МВА
Делегація Балаклійщини взяла участь у регіональному формі, що відбувся 12 грудня 2023 року у Харкові у рамках проєкту «Людський вимір. Інклюзивні дані для стабільності та розвитку», що реалізується Міжнародною організацією з міграції за підтримки уряду Канади.
Ще декілька актуальних новин на зараз