![У новому документальному фільмі проєкту СЛІДИ/SCARS Харківського прес-клубу, реалізованого за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ізюмчани згадують про жахіття війни і окупації.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/27_07_23/64c2a3d7ceadd.png)
У новому документальному фільмі проєкту СЛІДИ/SCARS Харківського прес-клубу, реалізованого за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ізюмчани згадують про жахіття війни і окупації.
Ще декілька актуальних новин на зараз
У новому документальному фільмі проєкту СЛІДИ/SCARS Харківського прес-клубу, реалізованого за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ізюмчани згадують про жахіття війни і окупації.