![Про колишнього голову Балаклійського районного суду Володимира Купіна згадала юристка ВО «Автомайдан» Тетяна Чижик у статті «Зрадники Феміди: хто з українських суддів перейшов на бік ворога».](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/30_07_23/64c5faae74e22.jpg)
Про колишнього голову Балаклійського районного суду Володимира Купіна згадала юристка ВО «Автомайдан» Тетяна Чижик у статті «Зрадники Феміди: хто з українських суддів перейшов на бік ворога».
Ще декілька актуальних новин на зараз
Про колишнього голову Балаклійського районного суду Володимира Купіна згадала юристка ВО «Автомайдан» Тетяна Чижик у статті «Зрадники Феміди: хто з українських суддів перейшов на бік ворога».