Як церковна громада Савинців перейшла до ПЦУ (відео)
11 вересня, 2023 у 21:14 | 632 | Редактор: Леся Дашко
![Отець Стефаній з Савинців Харківської області. Вересень 2023 року. Фото: Суспільне Харків За час повномасштабного вторгнення на Харківщині лише одна релігійна громада перейшла з Української православної церкви, що має безпосередній зв'язок з Московським патріархатом, до Православної церкви України. Коментує рішення громади і згадує про окупацію отець Стефаній, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці у селищі Савинці Ізюмського району, у репортажі Суспільне Харків.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/11_09_23/64ff5d561b5e7.jpg)
Отець Стефаній з Савинців Харківської області. Вересень 2023 року. Фото: Суспільне Харків
За час повномасштабного вторгнення на Харківщині лише одна релігійна громада перейшла з Української православної церкви, що має безпосередній зв'язок з Московським патріархатом, до Православної церкви України. Коментує рішення громади і згадує про окупацію отець Стефаній, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці у селищі Савинці Ізюмського району, у репортажі Суспільне Харків.
Ще декілька актуальних новин на зараз